Nazad na novosti
 Pozdrave danas šaljemo i iz Orebića!

22. juni 2026. ·

Pozdrave danas šaljemo i iz Orebića!

Danas smo sa našim putnicima uživali u predivnom danu uz more. Vrijeme nas je poslužilo, sunce je bilo na našoj strani, a mnogi su se već vratili kući sa lijepom morskom bojom i još ljepšim uspomenama. 😎 Hvala svim putnicima na ukazanom povjerenju i divnom druženju. ❤️ 📢 Naredni termini su već pred nama!

Slične vijesti