
22. juni 2026. ·
Pozdrave danas šaljemo i iz Orebića!
Danas smo sa našim putnicima uživali u predivnom danu uz more. Vrijeme nas je poslužilo, sunce je bilo na našoj strani, a mnogi su se već vratili kući sa lijepom morskom bojom i još ljepšim uspomenama. 😎
Hvala svim putnicima na ukazanom povjerenju i divnom druženju. ❤️
📢 Naredni termini su već pred nama!



